dieta i odchudzanie

Właściwa dieta jest bardzo ważnym uzupełnieniem treningów niezależnie czy chcemy schudnąć, czy po prostu prowadzimy aktywny tryb życia. Ważne jest żeby dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych i mieć świadomość tego co jemy.


Jeżeli jesteśmy nastawieni na redukcję tkanki tłuszczowej potrzebujemy zbilansowanej diety z odpowiednim dla nas deficytem kalorycznym, dostosowanym do poziomu naszej aktywności fizycznej, wieku, wzrostu oraz stylu życia. Nie stosujemy wyniszczających organizm niskokalorycznych diet. Uczymy jak trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze, co w połączeniu z odpowiednią dawką ruchu pozwala stracić na wadze bez specjalnych wyrzeczeń, bez dokuczającego uczucia głodu i bez efektu jo-jo. Dieta jest pomyślana w ten sposób, aby nauczyć państwa prawidłowego komponowania posiłków , nie jest zamknięta w sztywnych ramach, nie można jej nawet nazwać dietą, lecz po prostu zdrowym sposobem odżywiania się, abyście nawet po zakończeniu współpracy mieli zdrowe nawyki, które pozwolą zapobiec ponownemu nabieraniu na wadze.

Przygotowaliśmy dla Was konsultacje dietetyczne, w ramach których:
–  analizujemy skład ciała za pomocą profesjonalnej wagi pomiarowej,
–  ustalamy zalecenia dietetyczne,
–  oferujemy cotygodniową analizę efektów,
–  przeprowadzamy wywiad żywieniowy,
–  oceniamy dotychczasowy sposób żywienia,
–  analizujemy poziom aktywności fizycznej,
–  motywujemy 🙂

Dance project
studio

Jesteśmy szkołą stworzoną z prawdziwej pasji i miłości do tańca. Zebraliśmy najlepszą kadrę instruktorów z dużymi umiejętnościami i osiągnięciami w tej dziedzinie. Uczymy wielu stylów tanecznych zarówno solo jak i w parze, dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od pierwszego roku życia, bo przecież w każdym wieku można nauczyć się tańczyć.

Mamy nadzieję, że zarazimy Was miłością do tańca i pozwolimy dostrzec korzyści płynące z tej formy aktywności. Przekonacie się, że taniec to nie tylko układ rytmicznych ruchów ciała, ale też świetny sposób na zapewnienie innych korzyści, w głównej mierze zdrowotnych. Zaskakująco szybko hamuje proces starzenia się, zwiększa energię , eliminuje stres i depresję, zwiększa poczucie własnej wartości i poprawia nastrój.

 

Czytaj więcej

KONTAKT

Dance Project Studio
Ul. Partyzantów 11
41-200 Sosnowiec
(parter)

ZAPISY

tel. 516 160 304
email.biuro@danceprojectstudio.pl

 

Dance project studio Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & Realizacja Strony www Sosnowiec