O NAS

Jesteśmy szkołą stworzoną z prawdziwej pasji i miłości do tańca. Zebraliśmy najlepszą kadrę instruktorów z dużymi umiejętnościami i osiągnięciami w tej dziedzinie. Uczymy wielu stylów tanecznych zarówno solo jak i w parze, dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od pierwszego roku życia, bo przecież w każdym wieku można nauczyć się tańczyć.


Mamy nadzieję, że zarazimy Was miłością do tańca i pozwolimy dostrzec korzyści płynące z tej formy aktywności. Przekonacie się, że taniec to nie tylko układ rytmicznych ruchów ciała, ale też świetny sposób na zapewnienie innych korzyści, w głównej mierze zdrowotnych. Zaskakująco szybko hamuje proces starzenia się, zwiększa energię , eliminuje stres i depresję, zwiększa poczucie własnej wartości i poprawia nastrój. Oprócz tego taniec jest doskonałym sposobem na zbicie dużej ilości zbędnych kalorii i to w łatwy i przyjemny sposób, a co za tym idzie- modeluje sylwetkę, wysmukla ją i pozwala nam na uzyskanie idealnej figury. Nie wspominając już o tym, że zabłyśniecie na każdej imprezie!


Nasze sale taneczne spełniają wysokie standarty, posiadają profesjonalny system nagłaśniający, oraz nowoczesne, przestronne wnętrza.
Nasi instruktorzy tańca posiadają wieloletnie doświadczenie taneczne zdobywane w kraju, jak również za granicą, nadal się doszkalają biorąc udział w wszelkiego typu warsztatach tanecznych, konkursach, a co najważniejsze potrafią przekazać swoje umiejętności kursantom, poświęcając uwagę każdemu uczestnikowi z osobna. W zespole tancerzy nauczających dzieci znajdują się również animatorzy dziecięcy, instruktorzy oraz rehabilitanci, którzy poprzez pracę z ciałem pomagają uniknąć wad postawy u dzieci, wspomagają rozwój psychofizyczny maluchów, koncentrację, co pozwala osiągnąć lepsze wyniki w nauce, a także zapobiegać agresji.

dieta
i odchudzanie

Właściwa dieta jest bardzo ważnym uzupełnieniem treningów niezależnie czy chcemy schudnąć, czy po prostu prowadzimy aktywny tryb życia. Ważne jest żeby dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych i mieć świadomość tego co jemy.

 

Jeżeli jesteśmy nastawieni na redukcję tkanki tłuszczowej potrzebujemy zbilansowanej diety z odpowiednim dla nas deficytem kalorycznym, dostosowanym do poziomu naszej aktywności fizycznej, wieku, wzrostu oraz stylu życia.

Czytaj więcej

KONTAKT

Dance Project Studio
Ul. Partyzantów 11
41-200 Sosnowiec
(parter)

ZAPISY

tel. 516 160 304
email.biuro@danceprojectstudio.pl

 

Dance project studio Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & Realizacja Strony www Sosnowiec